-sidi education-spot_img
4.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

viktime

Policia zbardh ngjarjen/ 23-vjeçari shkaktarë i aksidentit me 1 viktimë dhe 4 të plagosur

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Korçë, ku si pasojë e përplasjes së fortës mes dy makinave “Hyundai” dhe “Volswagen”,...

Tragjike/ Përplasen dy makina, vdes në rrugë 4-vjeçari

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një 4-vjeçari ka ndodhur mesditën e kësaj të enjteje në aksin rrugor Shkodër – Velipojë. Në...

EMRI+FOTO/ Humbi jetën në aksident në Itali, kush është shqiptari

38-vjeçari shqiptari Erion Bali, menaxher në një restorant, është viktima e aksidentit tragjik në Itali, që ndodhi në orën 05:20 të mëngjesit të sotëm,...

“E zuri gjumi në timon?” Shqiptari humb kontrollin e mjetit, përplaset për vdekje

Një aksident ka ndodhur rreth orës 5 të mëngjesit të sotëm në Kremones të Italisë. Mësohet se një 38-vjeçar me origjinë shqiptare, banues në Gadesco...

U asfiksuan nga rrjedhja e gazit në dhomën e hotelit, ndërron jetë 56-vjeçari

Mëngjesin e sotëm, në një hotel në qytetin e Maliqit, dyshohet se për shkak të rrjedhjes së gazit nga bombola për ngrohjen e dhomës...

E rëndë! Burri ndërron jetë në autobusin urban në kryeqytet, detaje e para

Një person ka ndërruar jetë në një autobus urban në Prishtinë, teksa Policia e Kosovës tashmë ka nisur hetimet lidhur me rastin. Këtë për Indeksonline...

Zjarr në një shtëpi, vdes 9-vjeçari në Itali, detajet e para…

Një ngjarje e rëndë është regjistruar gjatë natës në Campobasso, në Itali ku një djalë 9-vjeçar humbi jetën nga zjarri në shtëpi. Nga kjo ngjarje...

EMRI/ I dha fund jetës në anijen e azilkërkuesve në Angli, kush është i riu shqiptar

27-vjeçari Leonard Farruku nga Manza e Durrësit është shqiptari i vetëvrarë në anijen Bibby Stockholm ku mbahen azilkërkuesit e regjistruar në Britani. Identiteti i viktimës,...

Aksident në Tiranë, makina përplas për vdekje 54-vjeçaren

Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotëm rreth orës 06:10 në Tiranë, konkretisht në zonën e Rrugës së Elbasanit. Mësohet automjeti me drejtuesin me inicialet...

U rrëzua nga skela, vdes shqiptari në Itali

Një 61-vjeçar shqiptar në Itali ka gjetur vdekjen pasi është rrëzuar nga një kantier ndërtimi ku punonte paraditen e sotme në Borghetto. 61-vjeçari ishte në...

Latest news

/5pyetjet.al