-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

viti i ri

A janë ndarë Xhenilsa dhe Besi?

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj nuk janë në ditët e tyre më të mira. Më herët u raportua se dyshja po përjetonin një krizë...

Brad Pitt pret vitin 2023 me të dashurën e re

Brad Pitt dhe Ines de Ramon janë duke shijuar një romancë të re dashurie. Një burim i tha People të premten se dyshja “po planifikojnë të...

Rama jep lajmin: Kategoritë që do të përfitojnë shpërblim për Vitin e Ri

Pensionistët, invalidët, paraplegjikët, tetraplegjikët dhe familjet me ndihmë ekonomike do të marrin bonus, shpërblim nga qeveria për fundvit. Lajmin e dha kryeministri Edi Rama pas...

Filluan festat! Destinacionet magjike për Krishtlindjet

Përgatitjet për Krishtlindjen kanë filluar në mbarë globin. Stina e gëzueshme e festave po ndihet gjithandej, që nga çelja e sezonit festiv në parqet...

Latest news

/5pyetjet.al