-sidi education-spot_img
20.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

voton

Arjan Hoxha voton elektronikisht në Kamzë: Disa qendra kanë shfaqur problematika

Kandidati i koalicionit “Bashkë Fitojmë” për bashkinë e Kamëz, Arjan Hoxha ka votuar në orët e para të paradites në mënyrë elektronike. Ai i ka...

Voton edhe Presidenti i Republikës, Bajram Begaj: Votimet të qytetarëve, jo të partive!

Presidenti Bajram Begaj i shoqëruar nga bashkëshortja e tij, Armanda, kanë votuar mëngjesin e sotëm. Presidenti Bagej votoi tek shkolla "Kongresi i Lushnjës" në...

Kandidati i “Bashkë Fitojmë” për Himarën, Fredi Beleri voton nga qelia!

Një votim i pazakontë ai në Himarë, ku një nga kandidatët për bashkinë, pikërisht ai i koalicionit Bashkë Fitojmë, Fredi Beleri, do të votohet...

Voton edhe Belinda Balluku: Uroj një proces të qetë, siç e meriton Shqipëria!

Zëvendës kryeministrja Belinda Balluku është dhe një ndër të parat nga radhët e qeverisë që ka votuar për zgjedhjen e kryebashkiakut të ri të...

“Çfarë është e shkuar, është e shkuar!”, Erion Braçe ndër të parët që voton!

Deputeti socialist Erion Braçe ka qenë një ndër qytetarët e parë që ka votuar në ambientet e Liceut në Tiranë, ku dha dhe një...

Kryekomisioneri Celibashi voton i pari që në 7:00, por s’i punon aparati i identifikimit

Që në orën 7:00, Kryekomisioneri i Zgjedhjeve Ilirjan Celibashi u paraqit në qendrën e votimit në shkollën ‘Dëshmorët e Lirisë’ për të votuar, por...

Latest news

/5pyetjet.al