-sidi education-spot_img
19.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Drejt divorcit, Stallone heq tatuazhin me portretin e bashkëshortes

Kryesoret

Çifti i Hollivudit Sylvester Stallone dhe Jennifer Flavin i dhanë fund martës së tyre pas 25 vitesh.

Jennifer Flavin ka kërkuar zyrtarisht divorcin nga bashkëshorti i saj, Sylvester Stallone.

Pas kësaj aktori ka publikuar një foto ku tatuazhi në krahun e djathtë që dikur shfaqte portretin e bashkëshortes Jennifer. Ishte shndërruar në pikturën e qenit të tij, Butkus.

I pyetur rreth zgjidhjes së martesës, aktori ende aktiv në sheshxhirim, tha se bashkë me Jennifer po mundohet të zgjidhin çështjet.

Jennifer Flavin, në argumentin e dorëzuar në gjykatë për zgjidhjen e martesës thotë se mes tyre, gjithçka është thyer dhe asgjë nuk mund të rikthehet si më parë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit