18.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

I dyti brenda ditës, kapet i riu në Kapshticë për vjedhje

Kryesoret

Një 26-vjeçar shqiptar është arrestuar në pikën kufitare në Kapshticë. Ai rezultonte i shpallur në kërkim nga autoritet gjermane për vjedhje.

I riu është kapur gjatë kontrollit doganor. I riu shqiptar rezulton i kërkuar me urdhër arresti evropian të lëshuar nga autoritetet gjermane. Ai akuzohet për vjedhje dhe grabitje. 

Ky është rasti i dytë brenda kësaj të enjteje, pasi një tjetër shqiptar u kap në Kakavijë dhe rezultonte në kërkim nga autoritet greke po për vjedhje.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit