-sidi education-spot_img
28.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#vjedhje

Akuzohet për mashtrim, shqiptari i ‘zhvat’ grekes 98 mijë euro

Një 33-vjeçar shqiptar akuzohet në Greqi për mashtrim. Sipas mediave greke 33-vjeçari bindi një 55-vjeçare që të transferonte një shumë prej mbi 98.500 në llogarinë...

I mori me forcë varësen nga qafa 68-vjeçares, në pranga i riu

Arrestohet një 27-vjeçar në Berat. Mësohet se 27-vjeçari A.V, i ka marrë me forcë nga qafa një varëse floriri një 68-vjeçareje dhe është larguar...

EMRI/ Vodhi para në një dyqan në Vlorë, bie në pranga 29-vjeçari

Në prangat e policisë së Vlorës ka rënë 29-vjeçari Erjon Baraj pasi vodhi një shumë parash në një dyqan. 29-vjeçari banues në Vlorë ka qenë...

Vodhën dyqanet me pajisje elektrike, arrestohen 2 shqiptarët në Itali

Dy shqiptarë janë arrestuar nga policia italiane pasi akuzhen se kanël vjedhur disa dyqane me pasije elektrinike. Vlera e sendeve të vjedhura kap shifrën e...

Balliu: SPAK të marrë në konsideratë faktet për vjedhjen e Veliajt

Koordinatori rajonal i Rithemelimit për Tiranën, Klevis Balliu i ka drejtuar një deklaratë Prokurorisë së Posaçme ku ka kërkuar që SPAK të hetojë lidhjen...

EMRI/ Në kërkim për vjedhje me dhunë, arrestohet 42-vjeçari

Policia e Elbasanit ka kapur dhe ka vënë në pranga shtetasin Indrit Kashari, 42-vjeç, banues në Gostime. Ky shtetas ishte shpallur në kërkim kombëtar nga...

Para nga krimi në Britani, shkatërrohet grupi i shqiptarëve

Një rrjet xhandarësh kanë arritur të kapin gati 200 sende të vjedhura. Ata u drejtuan drejt komunës Vaunage, të cilave iu bashkua edhe një ekuipazh...

I maskuar dhe me armë dalin pamjet e hajdutit në ambientet e exchange-it

Nj tentativë grabitjeje ka ndodhur sot në qytetin e Durrësit në një exchange në lagjen lagjen numër 1 në shëtitoren Taulantia në Durrës. Punonjësit e...

Kapet në flagrancë ‘skifteri’ duke vjedhur banesën në Himarë

Është kapur në flagrancë një 46-vjeçar në Himarë i cili është kapur në flagrancë duke vjedhur një banesë në Himarë. Në pranga është vendosur qytetari...

Vodhi bizhuterinë në Fier, në pranga 35-vjeçari

Është arrestuar një 35-vjeçar i cili ka vjedhur bizhuteri floriri në një argjendari në qendër të qytetit të Fierit. Në pranga është vendosur Sh....

Latest news

/5pyetjet.al