18.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Leonardo DiCaprio dhe Gigi Hadid janë zyrtarisht çifti më i ri i Holliwood

Kryesoret

Një lajm i ri i cili ka gëzuar shumë fansa ka ardhur sa i përket botës së Holliwoodit.

Burime zyrtare për mediat e huaja bëjnë me dije se çifiti më i ri i shobizzit është Gigi Hadid dhe Leonardo Di Caprio.

“Ai mendon se ajo është e bukur, por gjithashtu një personazh i mençur dhe i lezetshëm,  e cila ka një qasje shumë të kulturuar dhe të arsimuar për jetën,” shtoi burimi i brendshëm.

Aktori i filmit ‘Titanic’ dhe 27 vjeçarja “kanë shumë miq të përbashkët”, theksoi burimi, duke vënë në dukje se ‘të gjithë janë shumë të lumtur’ që i shohin bashkë, edhe pse shumë prej tyre nuk e prisnin.

Ndërsa ai vazhdon tashmë romancën, burimet tregojnë se 47- vjeçari është i vetëdijshëm se fansat e kanë vënë re tendencën e tij për t’u lidhur me modele të reja – shumë prej të cilave janë 25 vjeç e poshtë.

“Leo luan më këtë pjesë, por nuk mund të mohohet fakti se ai e ka një tip, ose deri tani”, shpjegon burimi, duke iu referuar faktit se Hadid është mbi moshën e vajzave me të cilat aktori krijon një marrëdhënie.

Në fillim të këtij muaji u përfol se Leo i kishte hedhur “sytë tek Gigi” që pas ndarjes nga Camila Morrone në fillim të verës.

“Ata janë thjesht miq”-  u tha për çiftin, duke vënë në dukje se Hadid nuk ishte gati të kishte një lidhje me aktorin gjatë asaj kohë

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit