-sidi education-spot_img
28.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

“Mu mërzit”/ A po ndahen Victoria dhe David Beckham?

Kryesoret

Së fundi rrejti u mbush me aludime se Victoria dhe David Beckham po ndaheshin, shkak për këto dyshime u bë një tatuazh i fshirë nga stilistja.

Fansat vunë re kyçin e Victoria-s këtë Shtator kur ajo bëri një tutorial të buzëkuqit të linjës së saj në Instagram, ku një pjesë e tatuazhit në kyçin e dorës dukej se ishte zbehur pothuajse plotësisht. Bëhet fjalë për tatuazhin “DB”, inicialet e burrit të saj që ajo ka që nga 10 vjetori i lidhjes së tyre.

Nga video duket se tatuazhi është në proces heqjeje. Edhe pse ende mund të shihen gjurmë e tij, tatuazhi dukshëm është venitur.

Natyrisht, ky është parë si një shkak shqetësimi për disa fansa, kryesisht për shkak të dramës së fundit të tatuazheve të Sylvester Stallone.

Në daljet e fundit publike, Victoria u shfaq me tatuazhin e fshirë ndaj “iu detyrua” të gjithëve një shpjegim për martesën e saj.

Në fakt, fshirja e tatuazhit është thjesht çështje estetike!

“Ata thjesht nuk më duken aq mirë. Nuk do të thotë asgjë më shumë se kaq. Mendoj se mediat filluan të spekulonin se unë do të largohesha nga bashkëshorti im. Jo, thjesht u mërzita nga tatuazhi. Është kaq e thjeshtë”.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit