-sidi education-spot_img
8.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

I vodhën paratë “mikut”, arrestohen tre “skifterët” në Sarandë

Kryesoret

Policia e Sarandës ka arrestuar 3 të rinj pasi i vodhën me dhunë një shumë parash, një shtetasi afgan.

Në njoftimin e policisë thuhet se të arrestuarit janë K.Gj 21 vjeç, banues në Laç dhe P.Z 18 vjeç e J. B 19 vjeç, të dy banues në Sarandë.

Gjithashtu në cilësinë e provave materiale u sekuestruan shuma e parave të vjedhura dhe 3 aparate celulare.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit