-sidi education-spot_img
8.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Ç’po ndodh në tregun valutor? Rriten ndjeshëm monedhat e huaja

Kryesoret

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do blihet me 110.8 lekë dhe do shitet me 103 lekë.

Monedha evropiane euro do blihet me 109.5 lekë dhe do shitet me 111 lekë.

Ndërsa franga zvicerane do blihet me 113.5 lekë dhe do shitet me 115.7 lekë.

Ndërkohë paundi britanik do blihet me 126.3 lekë dhe do shitet me 128.7 lekë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit