-sidi education-spot_img
32.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

HOROSKOPI SOT: Hëna të martën është në kundërshtim me shenjën tuaj, por…

Kryesoret

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Hëna të martën është në kundërshtim me shenjën tuaj. Këshilla që mund t’ju jepet të martën është të ndani jetën profesionale nga ajo sentimentale, në të kundërt mund të lindin tensione ose situata të sikletshme.

 

 

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Falë një drite të veçantë që ju përshkon të martën do të jeni magnetik dhe tërheqës, gjë e cila do t’ju bëjë të jeni joshës në dashuri dhe do të keni mundësi të vlerësoheni nga kolegë e bashkëpunëtorë në punë.

 

 

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Me kalimin e Hënës mund të shikoni ndryshime pozitive në sektorin profesional. Biznese të reja do t’ju propozohen dhe situata alternative ju ofron mundësi të ndryshme për të bërë karrierë. Dashuria shfaqet shumë mirë.

 

 

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Hëna në shenjën tuaj ju bën të keni dëshirë për paqe e qetësi. Do të jetë pikërisht Hëna që ju bën të jeni më romantik, sa që do të çudisni partnerin e në qoftë se jeni singël, do të keni dëshirë të luani.

 

 

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Këmbëngulja dhe ambicia do të jenë dy karakteristika që do të spikasin më shumë te ju të martën. Falë këtyre cilësive do të arrini rezultate të shkëlqyera profesionale, vetëm bëni kujdes me çështje të natyrës ekonomike.

 

 

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Gjatë kësaj dite, falë Hënës te shenja e Jupiterit ndjeheni të tërhequr nga argëtimet dhe nga të gjitha kënaqësitë e jetës, qofshin këto të mëdha ose të vogla. Lajme të mira vijnë dhe nga sektori profesional. Dita e martë do të jetë ditë shumë e mirë.

 

 

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Hëna në transit tek shenja juaj mund t’ju bëjë të ndjeheni të trishtuar e në disa raste duke shfaqur tendencën për t’u dukur sikur jeni ju viktimat. Nuk është e mundur që të gjithë e kanë kapur me ju të martën!

 

 

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Ju pret një moment pasigurie e ndoshta do t’ju duhet të shtyni për më vonë vendime të rëndësishme. Fati do t’ju ndihmojë dhe këtë do ta demonstrojë dhe pozicioni i formuar nga Hëna dhe Jupiteri.

 

 

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Aleanca midis Hënës dhe Mërkurit ju shoqëron drejt një dite të shkëlqyer sidomos nën profilin profesional. Përfitoni! Momente magjike dhe të paharruara parashikohen për ata që janë të dashuruar, por edhe ata që janë singël nuk kanë pse të ankohen.

 

 

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Të martën mund të keni fat, në qoftë se vini ndonjë bast ose luani poker falë Hënës që ju jep intuitë të shkëlqyer. Në punë vëmendja dhe përqendrimi juaj do të jetë shumë i lartë ndaj personave që duan t’jua hedhin.

 

 

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Një qiell i favorshëm ju lejon të kaloni një ditë të bukur. Në punë do të jeni një vullkan idesh, projektesh dhe iniciativash. Paraqitet mirë dashuria, ku mirëkuptimi me partnerin do të jetë i shkëlqyer.

 

 

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Do të ndjeheni në siklet në disa situata ose ndaj një sjellje të vendosur karshi personave që keni pak konfidencë. Mos u shqetësoni, tregohuni të natyrshëm dhe lërini gjëra të marrin rrjedhën e tyre.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit