-sidi education-spot_img
5.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Inceneratori i Tiranës, Meta: Hajdutëria e certifikuar dhe e provuar e Erion Veliaj

Kryesoret

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka shpërndarë një postim të sekretarit të përgjithshëm të PL-së Endrit Braimllari. 

Meta bën thirrje që të vendoset na më shpejt drejtësia për inceneratorin e Tiranës që nuk ekziston.

Hajdutëria e certifikuar dhe e provuar e Erion Veliaj me inceneratorin e Tiranës që nuk ekziston meriton sa më parë ndëshkimin nga drejtësia!

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit