-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Erion veliaj

Molotov dhe përplasje! Mbyllet protesta e tretë e opozitës

Mbyllet protesta e opozitës përpara bashkisë së Tiranës. Kjo ishte e treta që kërkon largimin e kryetarit të bashkisë, Erion Veliaj. Pas fjalimeve nisën...

“Na lini të futemi brenda”! Opozita rezistencë para bashkisë Tiranë

Opozita po proteston para bashkisë së Tiranës. Përpos thirrjeve ndaj kreut të bashkisë Erion Veliaj për të dhënë dorëheqjen, protestuesit kanë hedhur molotovë ndaj...

Blushi dhe Këlliçi në sulm: Veliaj nuk shpëton!

Opozita ka protestuar përpara Bashkisë së Tiranës duke kërkuar dorëheqjen e kryebashkiakut Erion Veliaj. Nuk kanë munguar përplasjet me policisë, teksa ka kulmuar me...

Opozita nis protestën para bashkisë Tiranë kundër Veliajt

Ditën e sotme Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit së bashku me opozitën po zhvillojnë protestën e tretë përpara bashkisë së Tiranës ku kërkojnë largimin...

Opozita niset drejt bashkisë: Veliaj jep dorëheqjen!

Ditën e sotme Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit së bashku me opozitën kanë lajmëruar protestën e tretë përpara bashkisë së Tiranës ku kërkojnë largimin...

Protesta e të premtes/ Berisha: Të gjithë nesër për të shpëtuar bashkinë e Tiranës

Berisha nga arresti i shtëpisë ka folur për protestën e nesërme që do mbahet para bashkisë së Tiranës. Ai u shpreh se beteja më...

“Para partizanë”! Blushi mbi policët, vjen FNSH, zjarr para bashkisë Tiranë

Opozita po zhvillon protestën e dytë përpara Bashkisë së Tiranës, në lidhje me arrestimin e disa prej drejtorëve të këtij institucioni. Sipas protestuesve, edhe Erion...

Protestë, shtyrje dhe përplasje para bashkisë Tiranë, Këlliçi: Do të futemi brenda

Ish-kandidati për bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi u kërkoi protestuesve që të futen brenda godinës dhe të nxjerrin Erion Veliajn jashtë. "Redi Molla është denoncuar...

Nis protesta kundër Veliajt, mollë e tymuese drejt bashkisë

Prej orës 11:00 po zhvillohet protesta përpara godinës së bashkisë së Tiranës kundër Erion Veliajt. Opozita kërkon largimin e kryetarit të bashkisë që iu arrestuan...

Opozita nesër protestë para bashkisë kundër Veliajt

Nesër do të zhvillohet protesta e radhës e opozitës kundër kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj pas arrestimit të drejtorëve për abuzime me tenderët dhe...

Latest news

/5pyetjet.al