-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Autobusi në ajër! Pema që shpëtoi njerëzit nga vdekja në Tiranë (FOTO)

Kryesoret

Nëntë persona u plagosën dje në Tiranë, mes tyre shoferi i autobusit që i mori përpara makinat tek “Ura e Tajvanit”.

Fatmirësisht asnjë qytetar që dje ishte në stacion apo që po kalonte në rrugë nuk humbi jetën. Mjetet që ka goditur autobusi ishin 10, mes tyre një “Porsche” që u përplas me një pemë.

Autobusi mori para dhe fluturoi “Porsche”-n që u përplas me pemën, kjo detyroi autobusin të ngrihet në ajër. Pema shpëtoi jetë njerëzish, pasi nëse nuk do të ishte makina luksoze do të kishte dalë në trotuar bashkë me autobusin.

Njoftimi zyrtar për arrestimin e shoferit të urbanit që përplasi 10 makina në Tiranë

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit