-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

“Më nxirrni fitues”! PD: Llatja i Elbasanit terror punonjësve në bashki (Mesazhi)

Kryesoret

Partia Demokratike Elbasan ka denoncuar se kryebashkiaku Gledian Llatja po ushtron terror ndaj punonjësve të institucionit.

Në postimin në Facebook, PD ka publikuar një mesazh që sipas denoncimit, Llatja u ka dërguar punonjëve, ku u kërkon që ta votojnë në sondazhin se kush do të jetë kryetari i Bashkisë Elbasan.

“Llatja terror në Bashki: Më nxirrni fitues tek sondazhi se eshte jetik per mua! “Pèrshendetje! Jam punonjes i administratès ne Elbasan! Po ju nis mesazhin se kane 2 dite qe na kan van ne rrjesht, te merremi dhe te votojm Gledin e Bashkise.

Asht turp. Po ju them asht turp ca terrori po na bajn. Pak ma perpara kur e pane qe u rrit profesor Luci te ajo faqja qe po votohej, futen robotet qe te votojne. Turp e faqja zeze”

Je në rregull shoku #Gledi? 😉😂 Je bere qesharak komplet! Boll me këto 😉”.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit