-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

U kapën duke shpërndarë pako për vota, lirohen 3 punonjësit e bashkisë në Shkodër

Kryesoret

Policia ka liruar tre punonjësit e bashkisë së Shkodrës që u arrestuan ditën e djeshme pasi i kapën duke shpërndarë pako me ushqime në këmbim të votova.

Të arrestuarit, sipas policisë janë Drejtori i Drejtorisë Ekonomike-Arsimore, Bashkia Shkodër; Tekniku i Shërbimeve Mbështetëse në Drejtorinë Ekonomike-Arsimore, Bashkia Shkodër dhe  Specialisti i Financës në Drejtorinë Ekonomike-Arsimore, bashkia Shkodër.

Emrat:

-Ergys Ivziku 31 vjeç, drejtor i Drejtorisë Ekonomike-Arsimore, bashkia Shkodër.

-Petrit Dyli 49 vjeç, teknik i Shërbimeve Mbështetëse, bashkia Shkodër

-Mhill Volaj 63 vjeç, specialist i Financës në Drejtorisë Ekonomike-Arsimore, bashkia Shkodër

-Arvit Bushati 33 vjeç, (në kërkim) drejtor i Drejtorisë së Ujësjellës-Kanalizimeve, bashkia Shkodër

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit