-sidi education-spot_img
9.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Lot dhe dhimbje! Shuhet në aksident “Çomi” i Tiranës, mjeshtri i kameras

Kryesoret

Një aksident që ndodhi mbrëmjen e djeshme në një fshat në Përmet i ka marrë jetën operatorit të emisionit “Stop”, Gert Hoxha në moshën 45-vjeçare. Ai ka lënë pas bashkëshorten dhe dy fëmijët, ndërkohë që përveç se një profesionist dhe detajist i kamerës, ai ka qenë dhe themelues i shoqatës së Vespës në Shqipëri.

“Më thave zemrën”! Miqtë në lot! Kush ishte “Çomi” i Tiranës që vdiq në aksident?

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit