-sidi education-spot_img
34.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

“Çdo lagje ka të paktën 5 Luiza”, Don Phenom sqaron deklaratën e tij të vjetër

Kryesoret

Don Phenom ka sqaruar ditën e sotme deklaratën e para disa kohëve, për këngëtarin Luiz Ejllin.

Teksa ishte i ftuar në ‘Pushime on Top’ ai tha se deklarata e tij është keqkuptuar dhe nuk ka pasur ndonjë qëllim të keq në fjalët e tij.

Ai theksoi se e ka thënë këtë bazuar në natyrën plot humor të Luizit, që e ka shfaqur brenda shtëpisë së ‘BBVIP’ dhe është tipike e një shkodrani.

“Luizi është tipik shkodran me batutat e veta, e ka humorin në gjuhë. Çdo lagje ka të paktën 5 Luiza. Nuk e thashë në aspektin negativ, por u përdor. Ai është shok me kushërinjtë e mi, me njerëzit e mi, e përshëndesim.

Kujtojmë pak deklaratën e mëparshme të Don Phenom:

Luizi është tipik shkodran me batutat e veta. Në çdo lagje i kemi të paktën 5 Luiza. Është vetë qyteti…

Mbetet për t’u parë nëse do të kemi një bashkëpunim mes dyshes në të ardhmen.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit