-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Bie sistemi i DPSHTRR, paralizohen shërbimet

Kryesoret

Ditën e sotme është raportuar se ka rënë sistemi i Drejtorisë së Përgjithshme të Shërbimeve të Transportit Rrugor.

Për shkak të rënies janë krijuar radhë e gjatë automjetesh në kolaudim e qytetarësh në sportele.

Problemi me sistemin ka ndodhur në Prezë e Nisharak, ku si pasojë është paralizuar puna e kontrollit teknik dhe i zyrës për pagesën e taksave e gjobave të Kontrollit teknik.

Mësohet se shërbimet janë bllokuar prej më shumë se 30 minutash.

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit