-sidi education-spot_img
29.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

“Po ndiqja një trend TikTok-u dhe…”, rrëfehet fansi që gjuajti me telefon Bebe Rexhën

Kryesoret

Një video e Bebe Rexhës përfundoi në titujt e mediave botërore pak muaj më parë kur u godit me një telefon në skenë.

Nicholas Malvagna, i cili e gjuajti, parashikohet se do t’i hiqen të gjitha akuzat penale, tha avokati i tij, shkruan The New York Post.

Avokati i Nicholas Malvagna, Todd Spodek, aludoi për një marrëveshje për pranimin e fajësisë që po diskutohej me prokurorët.

“Në këtë pikë ne nuk kemi marrë asnjë provë për të mbështetur akuzat dhe po shqyrtojmë të gjitha mocionet përkatëse,” tha Spodek pas seancës së shkurtër dëgjimore.

“Unë parashikoj një zgjidhje pa gjyq, me të gjitha akuzat penale që përfundimisht të hiqen,” tha avokati.

Nicolas ka deklaruar para gjykatës se ai i ishte nënshtruar një trendi TikTok-u, ku sipas tij fansat ua hedhin telefonat artistëve në skenë, që ata t’i kapin dhe të bëjnë me ta një fotografi. Ai është akuzuar për sulm, ngacmim të rëndë, tentativë sulmi dhe ngacmim.

“Është një trend TikTok ku ju e hidhni telefonin tuaj në skenë, dhe një personazh i famshëm e pret atë dhe bën një ‘selfie’,” u tha Malvagna oficerëve të arrestimit.

 “Mendova se ajo po shikonte në drejtimin tim. Unë isha rreth dy rreshta mbrapa, por në vend që telefoni im të binte pranë saj, telefoni im e goditi atë në fytyrë,” dyshohet se u tha Malvagna policëve. /Gazeta Express

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit