-sidi education-spot_img
16.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

A do të prezantojë “Përputhen”? Efi jep përgjigjen e shumëpritur

Kryesoret

Efi Dhedhes, ende nuk ka sjellë një projekt të ri televiziv, por aludimet janë të shumta. Në “ask me”, ndër pyetjet e shumta që iu bë asaj, kishte të bënte edhe me moderimin e programit “Përputhen”.

Që pas largimit të Bora Zemanit nga drejtimi “Përputhen” janë shumë emra që përfliten për moderimin e tij dhe mes tyre është Kiara.

Pak kohë më parë, në media qarkulloi që do jetë Kiara ajo që do e moderojë këtë program, Efi nga ana tjetër ka shprehur hapur dëshirën për të qënë pjesë e këtij programi si drejtuese e tij.

E pyetur nga fansat nëse do dëshironte të moderonte “Përputhen”, Efi është përgjigjur: “E adhuroj. Adhuroj t’i dëgjoj njerëzit dhe t’i ndihmoj”.

Kujtojmë që Olsa Muhameti, autore e programit ka shprehur gjithmonë pëlqimin e saj ndaj Efit, duke qënë një mbështetëse e madhe gjatë kohës kur ajo ishte në Big Brother Vip.

Do na duhet të presim sezonin e ri për të zbuluar se kush do moderojë emisionin!

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit