-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Puthje dhe përqafime! Ky është i dashuri i ri i Kejvinës

Kryesoret

Modelja Kejvina Kthjella, njihet për pushimet e saj luksoze. IndeksOnline ka publikuar pamjet nga pushimet e saj të fundit. Ku shihet nën shoqërinë e një mashkulli misterioz.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by IndeksOnline (@indeksonline)

Ata po qëndrojnë së bashku në Saint -Tropez të Francës. Në video shihet Kejvina duke drekuar me dashurin e ri, e pastaj duke e përqafuar e puthur atë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit