-sidi education-spot_img
0.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#kejvina

Puthje dhe përqafime! Ky është i dashuri i ri i Kejvinës

Modelja Kejvina Kthjella, njihet për pushimet e saj luksoze. IndeksOnline ka publikuar pamjet nga pushimet e saj të fundit. Ku shihet nën shoqërinë e...

Po vjen Kejvina! I vë ‘flakën’ rrjetit (FOTO)

Modelja e njohur, Kejvina Kthjella ka ngritur temperaturat edhe më shumë, me pozat e saj të fundit nga plazhi. E veshur me bikini, Kejvina ka...

“Kam hequr dorë”, Kejvina merr vendimin drastik: Shihemi nga një cep tjetër i botës

Kejvina Kthella u bë pjesë e “Big Brother” për t’u rikthyer në ekranet shqiptare. Modelja, kishte treguar dëshirën për të qenë imazh televiziv, duke...

Cfarë po ndodh mes tyre, Kejvina i jep fund miqësisë me Luizin?

Diçka e pazakontë ka ndodhur mes dyshes Luiz dhe Kejvina. Së fundmi modelja e ka hequr nga lista e personave që ndjek këngëtarin. Ndërsa...

Kush ishte sebepi i sherrit?! Kejvina fshin Luizin (FOTO)

Një episod që do të mbahet mend gjatë nga "Big Brother Vip Albania 2" do të jetë shpulla që Kejvina Kthella i dha Luiz...

Redjan Rraja: Kam tre klinika, xhiroja 200 mln lekë, Kejvina…

Rikthehet në skenë Redjan Rraja, i akuzuar i SPAK për atentatin ndaj ish-prokurorit Arjan Ndoja. Sot dëshmoi në procesin gjyqësor për konfiskimin e pasurive...

Rraja: Kejvinën e kam vetëm mike! S’ia bleva unë makinën

Redjan Rraja, i akuzuar për atentatin ndaj ish prokurorit Arjan Ndoja, ka folur përpara hetuesve në lidhje me automjetin tip “Audi”, që SPAK i...

Kë thumbon Kejvina me postim e saj të fundit?

Kejvina Kthella prej vitesh njihej si një nga vajzat më të bukura të showbiz-it, por së fundmi u bë shumë e komentuar në media...

Kejvina merr vendimin drastik

Që pas eliminimit nga BBV, i cili erdhi si pasojë e shpullës së famshme të Kejvinës ndaj Luiz Ejlit, modelja nuk është shfaqur në...

Për çfarë i lutet Kejvina Luizit?

Kejvina Kthella u eliminua nga shtëpia e Big Brother VIP pasi goditi me shuplakë Luizin, por marrëdhënia e tyre nuk u kris për shkak...

Latest news

/5pyetjet.al