-sidi education-spot_img
0.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

puthje

Ngjarjet që tronditën botën, dora e babait dhe puthja fatale…

Nga lufta Izrael-Hamas tek tërmetet që goditën Marokun dhe Turqinë, duke kaluar nga kundërsulmi i Ukrainës apo greva në Hollywood, ja disa nga ngjarjet...

Puthja virale, çifti rrëfen momentin: Ishim aq pranë dhe nuk flisnim dot

Pas bujës madhe që solli fotoja e çiftit Amit Bar dhe partneri i saj Nir të cilën e shkrepën në një moment trazirash dhe...

Puthje mes plumbash, çifti shkrep kujtimin për familjarët: Jemi dashur deri në fund!

Prej ditës së shtunë Izraeli dhe izraelitët po përjetojnë makthe të cilat siç janë përshkruar as nuk mund të imagjinohen. Gjithçka nisi me lëshimin e...

Luiz Ejlli “kapet mat”, puthet në buzë me Olta Gixharin

Filmi “Në Kuadër të Dashurisë", me protagonistë dy ish-pjesëmarrësit në BBV, Olta Gixhari dhe Luiz Ejlli, do të shfaqet për publikun më 10 tetor. Sot...

Shokon Bebe Rexha, puthje pasionante me këngëtaren e njohur

Bebe Rexha ka treguar sërish se spektakli i saj shkon përtej këngës për të cilën ajo është njohur ndër vite. Këngëtarja shqiptare me famë botërore...

“Efekti Luiz”, koncerti mbushet plot me fansa të moshës së tretë

Këngëtari Luiz Ejlli është një personazh mjaft i dashur për publikun. Këtë verë ai ka qenë shumë aktiv me koncerte, ku duket se nuk ka...

VIDEO/ Antonella për pak puth një futbollist tjetër në vend të Messit

Në rrjet po qarkullon një video ku tregohet bashkëshortja e Leo Messit, Antonella Racuzzo, teksa përqafon ëmbël Jordi Alban dhe gati e puth në...

Puthje dhe përqafime! Ky është i dashuri i ri i Kejvinës

Modelja Kejvina Kthjella, njihet për pushimet e saj luksoze. IndeksOnline ka publikuar pamjet nga pushimet e saj të fundit. Ku shihet nën shoqërinë e...

Rubiales nuk pranon të dorëhiqet, futbollistet e Spanjës: Nuk do të luajmë deri sa ai të shkarkohet

Refuzimi për të dhënë dorëheqjen nga ana e presidentit të Federatës së Futbollit të Spanjës (RFEF), Luis Rubiales ka sjellë reagime të shumta. Skandali i...

U puth nga presidenti i kombëtares, Hermoso: U ndjeva si viktimë e dhunës

Futbollistja e ekipit kombëtar të grave të Spanjës, Jennifer Hermoso, ka thënë të premten se u ndje sikur ishte sulmuar nga presidenti i Federatës...

Latest news

/5pyetjet.al