-sidi education-spot_img
16.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

E paska ditur gabim! Dua Lipa zbulon të vërteten e shenjës së saj, mbase je edhe ti si ajo…

Kryesoret

Dua Lipa ka lindur më 22 gusht 1995 dhe është Luan në horoskop. Këngëtarja e ka përmendur faktin që është Luan, megjithatë së fundmi ka mësuar një detaj të ri nga harta e saj astrologjike.

Ajo ka treguar se e kishte ngatërruar orën e saj të lindjes dhe ashendent nuk ka Peshoren, por Binjakët. Pra Dua është një Luan me ashendent Binjak.

Dje mësova që në të vërtetë kam ashendente Binjak…dikush të ma shpjegojë,” shkruan ajo ndërsa një fans shprehet i zhgënjyer që Dua nuk është ashendent Peshore e mesa duket edhe ajo është e pakënaqur.

“Kam ditur orën e gabuar të lindjes gjithë këtë kohë dhe në fakt kam ashendente Binjak,” thotë Dua.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit