-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Pas talljes së Luizit aktorja e njohur ironizon italishten e Bieta Sulos

Kryesoret

Këtë të hënë Bieta Sulo startoi emisionin e saj “Ftesë në 5”.

Nuk vonoi shumë dhe ajo arriti të bëhej virale në rrjetet sociale për hapjen që i bëri emisionit duke folur disa fjalë në gjuhën italiane.

Kanë qenë të shumtë personat në rrjetet sociale përfshirë këtu edhe figura të njohura që e kanë ironizuar këtë moment të moderatores.

Së fundmi ka qenë aktorja Egla Ceno e cila ka ndarë një video nga plazhi, ku shpjegon çfarë po bën në “italisht”.

https://www.tiktok.com/@eglaceno/video/7275755402510290181

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit