-sidi education-spot_img
7.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

VIDEO/ FSHF zbulon fanellat e reja të kuqezinjve dhe numrat e lojtarëve

Kryesoret

Shqipëria do të luajë në Çeki një ndeshje shumë të rëndësishme për kualifikueset e Europianit të Gjermanisë, teksa për herë të parë në këto eliminatore, skuadra jonë kombëtare do të luajë me uniformat e bardha.

Skuadra çeke do të jetë me të kuqe dhe blu, duke bërë që Shqipëria të përdorë për herë të parë të bardhën. Sakaq, FSHF ka publikuar një video nga dhomat e zhveshjes dhe në sy bie mungesa e Odise Roshit, i cili është lënë në tribunë dhe numrin 21 e merr Asllani.

Të pandryshuar mbeten numrat e shumë lojtarëve që tashmë luajnë prej kohësh në Kombëtare, ndërkohë që Muja do të mbajë numrin 22 dhe Daku numrin 19.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

Leave a Reply

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit