-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

E dielë për plazh apo me shi? Lexoni motin para se të dilni nga shtëpia

Kryesoret

Shërbimi meteorologjik thekson se vendi ynë këtë fundjavë do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të qëndrueshme. Moti parashikohet me kthjellime dhe vranësira të pakta kalimtare.

Depërtimi i masave ajrore të ngrohta me origjinë jugore, si dhe depërtimi i anticiklonit do të bëjë që orët me diell do të mbizotërojnë në pjesën më të madhe të kohës.

Në fushën termike për temperaturat pritet të pësojnë rritje kryesisht në vlerat e mesditës ku termomtri do të shënoj vlerën e 35-36 gradë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit