-sidi education-spot_img
34.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Nga muzika në aktrim, Capital T pjesë e një filmi me produksion ndërkombëtar

Kryesoret

Reperi Capital T ka surprizuar fansat me projektin e tij më të ri dhe nuk bëhet fjalë për muzikë por si aktor në një film me kast dhe produksion ndërkombëtar.

Gjatë muajve të verës, reperi solli në treg shumë pak projekte muzikore, megjithatë duket se e ka patur një arsye! Ai po përgatitej për xhirimet e filmit “Jericho Ridge” që do të shfaqet për herë të parë në kinema nesër, si pjesë e Fetivalit Ndërkombëtar të Filmit në Prishtinë.

Lajmin e ka bërë me dije vetë reperi, i cili krah videos së premierës së filmit ka zbuluar emrat e aktorëve të tjerë si: Nikki Amuka Bird, Michael Socha, Jack Morris, duke u treguar i rezevruar për detajet.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit