-sidi education-spot_img
15.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Gjërat bëhen familjare, Bebe Rexha na prezanton me kunatën

Kryesoret

Vëllai i Bebe Rexhës do të martohet së shpejti dhe ka qenë vetë ajo e cila ka ndarë në Instagram-in e saj një video nga një jaht ku Florent Rexha i ka propozuar për martesë partneres së saj.

Artistja e pranishme në këtë natë të rëndësishme për vëllanë e saj, krahas videove nga momenti i ka uruar atij dhe kunatës së saj urime.

Në vazhdim Bebe nuk është kursyer, por ka ndarë me ndjekësit e saj të shumtë video nga festa.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit