-sidi education-spot_img
5.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Një nga personazhet më të komentuar në “BBV”, zbulohet konkurrentja tjetër e “DWTS”

Kryesoret

Juliana Nura ish-banorja e “BBVK” këtë sezon do ta provojë veten në pistën e kërcimit të DWTS.

Ajo është konkurrentja e radhës e spektaklit të kërcimi edhe pse ende nuk ka një datë për fillimin e këtij programi.

Disa nga emrat e tjerë të konkurrentëve që janë zbuluar deri tani janë politikani Saimir Korreshi, i cili është deputet në Lushnje, këngëtarja dhe moderatorja e njohur Enxhi Nasufi, dhe Atalanta Kërçyku.

Blogerja e njohur Sara Karaj, tenori Armaldo Kllogjeri dhe regjisorja Arnita Beqiraj janë konkurrentët më të fundit të “Dancing With the Stars”.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit