-sidi education-spot_img
0.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Shijoni spektaklin! Sonte Bayern-Manchester United

Kryesoret

Sonte do të zhvillohet nata e dytë e ndeshjeve të raundit të parë të Champions League për këtë sezon që nisi mbrëmjen e djeshme me gola, emocione dhe spektakël. E tillë pritet që të jetë edhe sonte.

Sytë do të jenë tek supersfida Bayern -Manchester United. Gjermanët luajnë pa Nojer ndërsa në dyshim është Coman. Nga ana tjetër tek United  mungon Varane, Shou dhe Maunt, të tre lojtarë të dëmtuar.

Real Madrid ka një duel të lehtë në letër ndaj Unionit të Berlit. Kampionët e Italisë, Napoli luan me Bragën ndërsa Interi përballet me spanjollet e Real Sociedad.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

Leave a Reply

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit