-sidi education-spot_img
0.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Moti, Çfarë ndodh me temperaturat?

Kryesoret

Moti për datën 14 nëntor 2023 në vendin tonë do të jetë i qëndrueshmem ku alternime, kthjelllime dhe vranësira të pakta do të jenë dominante.

Vranësira më të shëmtua shfaqen në mesditë në zonat e ulëta dhe në zonat përgjat kufirit lindor. Mundësia për reshje do të jetë pothuajse 0.

Temperaturat rriten në mëngjes dhe në mesdite duke regjistruar vlerën minimale 5 gradë celcius, ndërsa maksimumi në mesditë 23 gradë celcius.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

Leave a Reply

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit