-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

U godit me thikë në qafë dhe shpinë, përfundon në spital 36-vjeçari

Kryesoret

Ditën e sotme një 36-vjeçar ka përfunduar në spital pasi ka marrë plagë të shumta me thikë në trup, ngjarja ka ndodhur në Sarandë.

Siç raportohet, Leonard Poçi është plagosur rëndë me thikë në qafë, shpinë dhe duar, momentalisht po merr ndihmën mjekësore në Urgjencën e Spitalit të Sarandës.

Policia ka njoftuar se 36-vjeçari është përdorues i lëndëve narkotike dhe në të kaluarën ka kryer vjedhje.

Ai është sulmuar me thikë nga një 32-vjeçar Dh.T., i cili është prangosur nga uniformat blu.

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit