-sidi education-spot_img
19.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Sara Hoxha bën ndryshimin e papritur, mos u frymëzua vallë nga Dua Lipa?

Kryesoret

Blogerja e njohur, Sara Hoxha, ka vendosur ta mbyllë vitin me një ndryshim në pamjen e saj, duke lyer flokët nga brune në tone të vishnjes.

Mirëpo, menjëherë pas këtij ndryshimi të Sarës, duket se rrjetit nuk i ka shpëtuar një detaj.

Ata shprehen se ndryshimi i Sarës është frymëzuar nga Dua Lipa, që është edhe ish e dashura e reperit Ledri Vula.Kjo ngjyrë tashmë është kthyer në trend jo vetëm nga Dua, por gjithsesi krahasimi mes dy vajzave është i pashmangshëm në rrjet, kur është Ledri në mes.

Kujtojmë se ndarja e Ledrit dhe Sarës ende mbetet mister nga çifti dhe së fundmi Sara është shprehur se kur të jenë gati të dy do dalin të flasin me publikun e tyre.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit