-sidi education-spot_img
0.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#Dua Lipa

Si janë sot raportet? Rita Ora sqaron njëherë e mirë për…

Rita Ora, hodhi poshtë me vendosmëri thashethemet për një grindje të gjatë me Dua Lipën, teksa zbuloi se dëshiron të bashkëpunojë me të dhe...

Dua Lipa bën ndryshimin drastik në pamje, ja arsyeja

Këngëtarja e njohur shqiptare Dua Lipa ka bërë një ndryshim drastik në pamje. Kohëve të fundit Duan e kemi parë me flokë të gjatë ngjyrë...

Dua Lipa i tregon audiencës se çfarë bën pas 5 koktejeve

Dua Lipa ka bërë një postim humoristik në rrjetet sociale . Këngëtarja e njohur shqiptare, me rastin e festës së ndërrimit të viteve, gjatë së cilës...

Sara Hoxha bën ndryshimin e papritur, mos u frymëzua vallë nga Dua Lipa?

Blogerja e njohur, Sara Hoxha, ka vendosur ta mbyllë vitin me një ndryshim në pamjen e saj, duke lyer flokët nga brune në tone...

Qindra fansa e kërkonin, Dua e shoqëruar nën masa sigurie për në New York

Dua ishte e rrethuar nga fansat dhe e mbrojtur nga truproja e saj dhe oficerët e Departamentit të Policisë së Nju Jorkut teksa doli...

Dua Lipa e vendosur, i jep fund romancës

Dua Lipa mesa duket është ndarë nga i dashuri i saj, regjisori Romain Graves pas 8 muajsh lidhje. Këngëtarja shqiptare me famë botërore konfirmoi se...

Dua Lipa uron shqiptarët për Pavarësinë me foton e veçantë

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa ka uruar shqiptarët për 111-vjetorin e pavarësisë. Ylli i Popit ka ndarë disa foto me flamurin kuqezi, Dua...

Mblodhi 200 mijë njerëz në sheshin ‘Skënderbej’ në Tiranë, reagon e emocionuar Dua Lipa!

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka reaguar pas koncertit që mbajti në Tiranë me 28 Nëntor në kuadër të turneut “Future Nostalgia”. Ylli...

Koncerti për 110-vjetorin e Pavarësisë, Dua Lipa elektrizon Tiranën dhe mbyll turneun e saj!

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa ka uruar të gjithë shqiptarët për 110-vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë. Gjatë koncertit madhështor në sheshin “Skënderbej” në...

Dua Lipa e ftuar nderi në Booker Prize: “Kështjella” e Kadaresë më lidhi me identitetin si shqiptare e Kosovës

E ftuara specialja e çmimit prestigjoz “Booker 2022” ishte këngëtarja e muzikës pop Dua Lipa. Gjatë fjalës së saj falënderuese, Dua u ndal te përjetimet...

Latest news

/5pyetjet.al