-sidi education-spot_img
34.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

“Do e rrahësh atë të shkretin!” Plas mes Sarës dhe Arbrit: Dukesh arrogante

Kryesoret

Gjatë kësaj jave, banorët vendosën se cili çift sipas tyre duhet të jetë i zgjedhuri për të improvizuar një dasëm.

Me shumicë votash fitoi Meritoni dhe Ilnisa, të cilët nuk pranuan në dasëm Sarën. Ky veprim preku shumë këtë të fundit, pasi partneri i saj ngriti dorën që Meritoni të martohej dhe jo ai me Sarën.

Opinionisti, Arbër Hajdari i’u shpreh troç Sarës, e cila i kërkoi Bardhit që të flasë dhe t’i dalë në mbrojtje.

 

Sara: Nuk më vjen mirë për pjesën që gjatë kësaj situate unë kam dalë si një vajzë e vogël që kam dashur vëmendje dhe që kam luftuar për vëmendje. Unë jam sjellë shuëm mirë, jam prekur shumë nga kjo ngjarje.

Ajo e Prime-it është në lidhje me diçka që Bardhi e ka thënë një ditë para dasmës. Unë dhe Bardhi patëm nëj bisedë ku më tha ‘paske patur të drejtë, këta njerëz kështu e duan. Unë tani do filloj të luaj dhe do mbështes qëllimin tënd.’

Një ditë më pas ndodhi kjo. Pjesa e prime-it është pse nëse nise të luash, tani ti bën këtë. Ai i dha vëmendje dikujt me të cilin unë isha zënë një ditë më parë.”

Arbri: “E shëmtuar është ajo që bën ti Sara. Bëre gjithë atë dramë atje, gjithë atë thriller. Tregohu pak më e thjeshtë, ta them për të mirë sepse dukesh shumë arrogante.

Ti mendon se të gjithë njerëzit janë budallenj dhe do të të besojmë ty që nuk ishte dramë ajo. Pashë Zotin, do ta rrahësh ndonjë ditë atë të shkretin.”

“Debati ishte për shkak këtë debatit që pati, sepse e ofenduan dhe ajo tha se i dhe prime personit që më ofendoi. Prandaj e përmendi. Nëse unë e kisha ngritur dorën për ty dhe ti për mua, vendimin do e merrte banori i fundit. Unë e dhashë votën për Meritonit dhe nëse ai do e kishte dhënë nuk do e vendosnim ne. Shoku i mirë të rrëzon kush shkon dhe të ngre kur kthehet”- tha Bardhi.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit