-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Plas në studio/ Laert Vasili i hedh ujë fytyrës sekretarit të OMONIA-s: Moj motër! Laro pazari

Kryesoret

Marrëdhëniet Shqipëri – Greqi dhe çështja e Fredi Belerit u diskutuan në ABC News. Por gjatë bisedës në studio ka pasur një debat të fortë mes sekretarit të Omonias, Marin Suli dhe aktorit Laert Vasili që ka tejkaluar fjalët.

Ishte Vasili që në një moment nuk e duroi dot etiketimin “moj motër” që i bëri sekretari i OMONIA-s duke e lagur këtë të fundit me ujë. Kjo bëri që emisioni të ndërpritej dhe të futeshin reklama.

DEBATI

Laert Vasili: Po deshe bërtas unë dhe pushojnë të gjithë.

Marin Suli: Ça ishte kjo me të bërtitur, moj motër ule zërin, se nuk jemi vlla.

Laert Vasili: Moj motër më thua mua? Unë jam njeri i besës. motra jeni ju që e shisni s*mën në Omonia.

Marin Suli: O laro pazari.

laert vasili

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit