-sidi education-spot_img
9.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

fredi beleri

Mitsotakis: Ja pse e futa Belerin si kandidat për eurodeputet

Kryeministri Kyriakos Mitsotakis deklaron se futja e Fredi Belerit në listën e kandidatëve për eurodeputet është një simbolikë e qartë për interesin që sipas...

Grekët ‘kujtohen’ për Belerin: E kaluara e ‘harruar’ e Fredit me kallash në kufi

Fredi Beleri është kandidat për eurodeputet i partisë “Demokracia e Re” që drejtohet nga kryeministri Mitsotakis. E ndërsa deri tani e përdorën për sulm...

‘I duhen 200 mijë vota’/ Mediat greke: Beleri në burg, do nxjerri djalin në fushatë?

Në mediat greke vendimi i Mitsotakis për të pasur Belerin si kandidat për eurodeputet i partisë së tij, vazhdon të jetë në qendër të...

Associated Press: Një politikan i dënuar në Shqipëri, kandidat për eurodeputet në Greqi

Përfshirja e Fredi Belerit në listën për eurodeputet nga kryeministrit grek, Mitsotakis, nuk po qëndron vetëm në raportin Shqipëri-Greqi, por po tërheq dhe vëmendjen...

‘Ke dhe ti 300 euro’, zbardhen përgjimet nga dosja e Belerit

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, ka zbardhur të plotë vendimin për dënimin eFredi Belerit, kryebashkiakut të zgjedhur të Himarës. Më...

Mediat greke: Mitsotakis fut Belerin kandidat për eurodeputet

Kryeministri i Greqisë njëkohësisht dhe kreu i partisë Demokracia e Re, ka vendosur përfshirjen e Fredi Belerit në listën me 42 kandidatë për Eurodeputet. ‘Protothema.gr’...

Mediat greke: Fredi Beleri, kandidat për eurodeputet i Mitsotakis

Gazeta greke “Kathimerini” ka publikuar një artikull sipas të cilit, Fredi Beleri do të jetë kandidat për eurodeputet me partinë “Demokracia e Re” e Kyriakos...

Meta dhe Vasili kërkesë SPAK-ut për të takuar Fredi Belerin

Kryetari i Partisë së Lirisë Ilir Meta dhe deputeti Petrit Vasili kanë dorëzuar një kërkesë në SPAK ku kërkojnë të takojnë në qeli kryetarin...

Meta takon babanë e Fredi Belerit: Himara do ja tregojë vendin pengmarrësve!

Kreu i Partisë së Lirisë është takuar në Himarë me babain e Fredi Belerit, Petro Belerin. Në një postim në rrjetet sociale, Meta shprehet për...

Balla: Meta do ta marrë përgjigjen, keqardhje për grekët, protesta e fermerëve

Drejtuesi politik i qarkut Fier, Taulant Balla ka reaguar në lidhje me protestën e sotme të fermerëve të luleshtrydhes në Kafaraj duke iu bashkuar...

Latest news

/5pyetjet.al