-sidi education-spot_img
5.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Agravon debati dhe fjalori mes Ilnisës dhe Françeskës: Ashtu lërja tët shoqi jo mua

Kryesoret

Ka degjeneruar sherri mes dy banoreve të BBV, gazetares Ilnisa Agolli dhe modeles Françeska Murati për një banane.

Modelja ka akuzuar gazetaren se tallet me ushqimin, duke e hapur bananen dhe më pas e ka lënë të pangrënë duke nxitur një sherr mes të dyjave.

Françeska: Këtë bananen e le pa ngrënë dhe po ta sjell.

Ilnisa: Atë bananen që ofendove që është sponsor, mua mos ma drejto.

Françeska: Është gjynah se është buka e Zotit. Ti e hap dhe e tall dhe e lë aty.

Ilnisa: Shko ushqeja Fationit zemra ime.

Françeska: Fationin mund ta ushqesh vetë. Po ta lë këtë, merre dhe haje.

Ilnisa: Mund të ta marrim dhe të la vëmë tek krevati jot.

Françeska: Veje po pate guxim.

Ilnisa: Po unë nuk mund të bie në nivelin tënd.

Françeska: Ti je ajo që e hape dhe e lë aty bananen.

Ilnisa: Mënyra se si e hape dhe e le është turp.

Françeska: Ushqimi nuk është për tu shpërdoruar.

Ilnisa: Nga mënyra se si e hape dhe le është turp. Këtu nuk jemi në një spektakël erotik që e bën atë veprim ashtu. Ashtu lërja tët shoqi jo mua.

Françeska: Jo po ta lë ty edhe Meritonit (i afrohet Ilnisa). Hajde më afër. A ke b*ythë? Hajde më afër.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit