-sidi education-spot_img
4.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

debate

Agravon debati dhe fjalori mes Ilnisës dhe Françeskës: Ashtu lërja tët shoqi jo mua

Ka degjeneruar sherri mes dy banoreve të BBV, gazetares Ilnisa Agolli dhe modeles Françeska Murati për një banane. Modelja ka akuzuar gazetaren se tallet me...

“U kujtove të mbledhësh mbathjet që le xhiro”! Punët e shtëpisë fusin në sherr Ilnisën dhe Riken

Ilnisa dhe Rike debatuan për punët e shtëpisë, teksa gatuan në kuzhinë këtë pasdite. Ilnisa, duke treguar se kishte pastruar raftet e kuzhinës, kërkoi që...

Loja e “Vëllait të Madh”, “armiqtë” bëhen çifte, Roza: Unë me Ledionën, fundi!

Vëllai i Madh u ka dhënë një tjetër sfidë banorëve, këtë herë ata do të qëndrojnë të lidhur me letër celofoni, çift. Erjola, si liderë...

“Trupi yll, mendja fyell”- Erjola “kryqëzohet” nga banorët e Big Brother

Erjola dhe Graciano ishin dy banorët më të fundit që iu bashkuan garës prime-n e së martës. Edhe pse kanë kaluar vetëm pak ditë...

Çfarë po ndodh? Roza Lati nuk përmbahet gjatë debatit (VIDEO)

Teksa kanë kaluar vetëm pak ditë nga fillimi i edicionit të tretë i spektaklit televiziv "BBVIP”, një video e Roza Latit është bërë virale...

 BE: Dakordësim, por ende shumë debate për reformën e azilit

Në një pikë duket se të gjitha partitë në Parlamentin e BE-së janë parimisht dakord: Që duhet t’i jepet fund vdekjes në detin Mesdhe....

Dhuna e debatet në Parlamentet e Shqipërisë dhe Kosovës, “shpërthen” Tritan Kalo

Mjeku i njohur Tritan Kalo ka reaguar nëpërmjet një statusi në “Facebook” për përplasjen fizike në Parlamentin e Kosovës, por dhe seancën e tensionuar...

Shtyhet për nesër mbledhja e Këshillit të Mandateve, avokatët e Ahmetajt kërkuan kohë!

Pasi kanë deklaruar se Arben Ahmetaj nuk ndodhet në Shqipëri, avokatët e tij kanë kërkuar shtyrjen e mbledhjes së Këshillit, për të marrë kohë...

Debatet për emigracionin, kryeministri jep dorëheqjen

Kryeministri holandez Mark Rutte ka dhënë dorëheqjen pas rënies dramatike të qeverisë së koalicionit të tij. Ndërkaq kujtojmë se udhëheqësit e koalicionit të katër...

LIVE – Interpelanca për shkrirjen e Akademisë së Studimeve Albanologjike, flet Zhupa

Deputetja përgjegjëse për çështjet e arsimit dhe kulturës, Ina Zhupa, në fjalën e saj në seancën e sotme plenare, ku është kërkuar interpelancë me...

Latest news

/5pyetjet.al