-sidi education-spot_img
9.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Zyrtare! Pas largimit të Ahmatajt, Tirana emëron trajnerin e ri

Kryesoret

Klubi i Futbollit Tirana pas largimit të Julian Ahmatajt ka zyrtarizuar rikthimin e trajnerit Erbim Fagu në krye të skuadrës.

Pas një eksperience si lojtar i spikatur dhe trajner i moshave brenda dhe jashtë vendit, Fagu rikthehet në shtëpinë bardheblu tashmë si pjesë kryesore e pankinës së Tiranës.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit