-sidi education-spot_img
8.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

SPAK i afrohet më shumë kupolës së ‘Sterilizimit’?

Kryesoret

Prokuroria e Posaçme vijon hetimet për dosjen e Sterilizimit që ka marrë disa vite por ende nuk po del në krye.

Ditën e sotme është paraqitur kryetari i Komisionit të Prokurimit Publik, Jonaid Myzyri.

Myzyri është marrë në pyetje nga Prokuroria e Posaçme për rreth dy orë.

Për këtë dosje Ilir Beqja po hetohet në dy masa sigurie, detyrim paraqitje dhe ndalim i daljes jashtë vendit.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit