-sidi education-spot_img
34.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

‘Skifteri’ i maskuar grabit këmbimin valutor në Kombinat

Kryesoret

Policia ka njoftuar se ka ndodhur një vjedhje në kombinat mbrëmjen e somte.
Njoftimi i policisë:
Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 22.02.2024, rreth orës 20:10, në Kombinat, një shtetas ende i paidentifikuar, veshur me bluze të kuqe dhe i maskuar, dyshohet se nën kërcënimin e një pistolete lodër, ka vjedhur një shumë parash në një pikë këmbimi valutor, dhe më pas është larguar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit