-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Romeo dhe Sara Karaj njihen jashtë, Roza hedh kunja: Çne kaq të afërt?

Kryesoret

Pas spektaklit të djeshëm Sara dhe Romeo kanë folur për njohjen e tyre çka solli dyshime te Roza për mardhënien e tyre.

Sara: Jemi shokë, sa vite jemi shokë?

Romeo: Jemi takuar 3 herë, por kemi folur shpesh

Romeo: Jemi takuar 3 herë, por kemi folur shpesh

Roza: Çne flisnit kaq shpesh?

Romeo: Jemi takuar në Paris, unë me shoqërinë time, Sara me shoqërinë e vet

Roza: Jeni takuar në Paris?

Roza: Ai gënjen shumë

Romeo: Pse po gënjej?

Sara: Unë kam qenë në Paris disa herë, rastësisht u takuam, nuk është se e kemi planifikuar

Romeo: Jemi takuar në Dhërmi, jemi takuar edhe në Tiranë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit