-sidi education-spot_img
5.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

romeo veshaj

Garë e fortë, ja kush shkoi në televotim kësaj jave

Ndryshe nga herët e tjera, këtë radhë lideri (Romeo Veshaj) kishte një avantazh duke shpëtuar nga nominimi 3 nga banorët e shtëpisë më të...

Elgiti ironizon Meritonin: Kush ka ngelur të tregojë burrërinë

Në një prej spektakleve të BBV, Meritoni akuzoi hapur Romeon se ngacmonte gratë e shokëve, duke lënë të nënkuptohej se bëhej fjalë për Klea...

Ilnisa ‘shpërthen’ keq: Romeo është abuzuesi më i mad në lojë

Ilnisa tha se është tërësisht kundër Romeos, teksa e cilësoi atë si ‘abuzuesin më të madh në lojë’. “Më vjen keq dhe nuk jam e...

Debati i Romeos me Meritonin dhe Liamin, vjen reagimi i Donaldit

Pas disa debateve që Romeo Veshaj ka pasur në orët e para të mëngjesit me Meriton Mjekiqin dhe Liam Osmanin ku Romeos i është...

Meritoni debaton ashpër me Romeon: Ti ke gojë të flasësh për Ilnisën

Meritoni akuzoi moderatorin se ishte përpjekur të bënte Ilnisën të ndihej keq duke i përmendur faktin që vëllai i tij nuk e takoi kur...

‘Jemi shumë të ndryshëm’, çfarë po ndodh mes Romeos dhe Heidit

Marrëdhënia e Heidit dhe Romeos është vënë sërish në qëndër të vëmëndjes. Pasiguritë dhe keqkuptimet mes tyre nuk i kanë shpëtuar optikës së banorëve Romeo: Ku...

Vesa Smolica flet haptazi, a e dërgoi ajo dronin në BBV?

Këngëtarja Vesa Smolica, e ftuar në një program televiziv, ka folur pas eliminimit të saj nga “Big Brother VIP”, ku ndër të tjera ajo...

‘M’u zhduk’, plas sherri mes Erjolës dhe Romeos: Nuk ishte ai qëllimi!

Një gjest i aktorit Romeo Veshaj, i cili i ka derdhur në dekolte një pije, ka mërzitur dhe acaruar tej mase moderatoren Erjola Doci,...

Sara Gjordeni ka 2 fjalë për Romeon dhe Heidin

Sara Gjordeni duket se i ndjek me përparësi dinamikat në “BBV3”. Pasditen e sotme, nëpërmjet një postimi në “Instastory” ajo ka komentuar “dramën” e fundit...

‘Je qesharak’ plas debati mes Eglës dhe Romeos

Teksa Romeo po komentonte veprimin e Eglës, e cila u fut në banjo me Ilnisën, aktorja nuk e ka pritur mirë reagimin e banorit...

Latest news

/5pyetjet.al