-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Luhaten sërish monedhat e huaja/ Kursi i këmbimit sot

Kryesoret

Sot, më 26 shkurt 2024, në tregun valutor dollari amerikan blihet me 95.5 lekë dhe shitet 96.4 lekë.

Euro sot blihet me 103.5 lekë, ndërsa në shitje me 104.1 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 120.8 lekë dhe shitet me 121.7 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 108.1 lekë, në shitje me 109.1 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 70.5 lekë dhe në shitje me 71.7 lekë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit