-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Liri apo burg në shtëpi? Në 15 mars vendimi për Berishën dhe dhëndrin

Kryesoret

Shtyhet seanca për ish-kryeministrin Berisha dhe dhëndrin e tij Jamarbër Malltezi për në datë 12 mars ora 15:00. Avokatët kërkuan kohë të njihen me informacionin dy mujor të depozituar nga SPAK në gjykatë në lidhje me hetimet për privatizimin e ish-kompleksit “Partizani” dhe në të njëjtën kohë depozituan një tjetër kërkesë për përjashtimin e gjyqtares Irena Gjoka. Berisha prej fundvitit të kaluar ndodhet në arrest shtëpie me dhëndrin.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit