-sidi education-spot_img
29.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Divorci në familjen mbretërore, Princi bojkoton gjyqin

Kryesoret

Princ Leka dhe Elia Zaharia kanë pasur ditën e sotme seancën gjyqësore për të vendosur divorcin në martesën e tyre pas 7 vitesh.

Mësohet se kjo seancë është shtyrë ku shkak është bërë mos prezantimi i Princ Lekës ndërsa aktorja Elia Zaharia siç u pa dhe më herët ishte e pranishme në ambientet e gjykatës.

Seanca e radhës do të zhvillohet me datën 1 prill.

Ndërkohë aktorja Elia Zaharia u fotografua ditën e sotme (18 mars) teksa largohej nga gjykata pas marrjes së vendimit për shtyrjen e seancës.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit