-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Kategoria

podcast

Media në Kosovë: Spitali i Beogradit e konfirmon, Radoiçiçi i shtruar (Audio)

Media e Kosovës, Indeksonline ka kontaktuar me spitalin ku mësohet se është shtruar Milan Radoiçiç i cili dyshohet se ishte organizator i grupit terrorist...

Rivali i Bashës te “5Pyetjet.al”: S’ka moral të rikthehet, nëse ul kokën e marr sekretar

Nga Dylber Balla Sot u hap zyrtarisht gara për kryetarin e ri të PD-së. Përballë Lulzim Bashës që kërkon rikthimin në krye të PD-së është...

500 mijë $, lobim rus? Mandija flet te ‘5pyetjet.al’: Basha refuzoi të flasë, dosja me provat

Nga Dylber Balla Sali Berisha zbuloi se auditi i PD-së për fondet e dhëna nga Lulzim Basha për lobim në SHBA mbylli dosjen. Ai tha...

Ekskluzive/ Ambasada flet për “5pyetjet.al”: Ky është shqiptari që vdiq brenda autobusit në Kroaci

Nga Dylber Balla Një shqiptar humbi jetën dhe tetë të tjerë janë plagosur në Kroaci si pasojë e përmbysjes së autobusit me të cilin po...

Abazoviç dhe dhuna në kufi! Milo për “5pyetjet.al”: Do ta ndjek në rrugë ligjore

Nga Dylber Balla Kryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviç sot bëri një deklaratë shumë të fortë. Ai ngriti dyshime mbi sjelljen e ish-këshilltarit të...

“Hakmarrja për Drejtësi” e pafajshme! Leart Shyti flet për “5pyetjet.al”: Berisha i mori mesazhet

Nga Dylber Balla 27 vite gjyqeve. Fatin e historisë së të ashtuquajturës organizata “Hakmarrja për Drejtësi” që iu faturuan shumë krime të rënda e vulosi...

Rrëzohet dyfishimi i çmimit të patentave? Laze te “5pyetjet.al”: Nuk jam dakord

Nga Dylber Balla Kreu i Drejtorisë së Transportit Blendi Gonxhja, kreu i Tatimeve, Ceno Klosi dhe kreu i Shoqatë së Autoshkollave, Behar Laze kanë firmosur...

“Urgjente”! Bozo te “5pyetjet.al”: Tërmeti i “palos”! Godinat e plakura të analizohen dhe të shemben

Nga Dylber Balla Specialistja e ndërtimit, inxhinierja Luljeta Bozo që është edhe deputete në Kuvendin e Shqipërisë në një intervistë për “5pyetjet.al” pas lëkundjeve të...

SPAK hoqi dorë nga “21 janari”! Xhaxhai i Aleksit te “5pyetjet.al”: Premtimi që më dha Dumani

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar njoftoi sot se ka shpallur moskompetencën për hetimin e dy kallëzimeve të Partisë Socialiste dhe...

Ekskluzive/ Flet i riu që e grabitën te liqeni: Polici më drejtoi pistoletën! Shefi do kafe!

Gjykata e Tiranës la dje në burg pa afat dy policët Saimir Muzikanti dhe Serxhio Cani që zhvatën të rinjtë që konsumonin hashash te...

Lajmet e fundit

- sidi education -spot_img

/5pyetjet.al